Burmino, yeni kurulmasına rağmen uzun yıllardır sektöre hizmet eden kadrosu ile kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinde güven duyulan genç, dinamik bir tedarikçidir.  Kaliteli, yenilik getiren, bedensel ve ruhsal yaşam kalitesini yükseltmek için doğaya ve insana saygılı ürünler sunmayı amaçlar.

Burmino sektörde güçlü ve güvenilir bir çözüm ortağı olarak, deneyimli takımımız sizin ihtiyaçlarınıza en uygun çözümler üreterek sunar. Dünyaca ünlü markaların, gerekli bilimsel çalışmaları yapılmış, etkinliği kanıtlanmış ürünlerini sizlerle buluşturuyoruz. Tüketicilerine ürünlerini sunarken, tüketicilerinin kendileri için en doğru ürünü kullanarak, en etkili sonuçları elde etmesini sağlamaktır.

Satış noktalarında düzenli olarak uzmanlarımız tarafından verilen eğitimler ve bilgilerle ürünlerin en etkin ve doğru şekilde kullanılması sağlanır.

Ürünlerin, üretimden kullanıcıya ulaşmasına kadar uygun koşullarda saklanması ve sevk edilmesi, ürün etkinliğinin korunabilmesi adına kuşkusuz çok önemlidir. Burmino, günümüzün ihtiyaçlarına en uygun lojistik sistemi ile ürünlerin zarar görmeden size ulaşmasını taahhüt eder.

Burmino ürünlerini; seçkin eczaneler, sağlık ve güzellik konseptli satış kanalları aracılığıyla, müşterilerine sunmaktadır.