Tenax ürünleri; saç stilini önemseyenler için İtalya’da profesyoneller tarafından geliştirilmiş, saç şekillendirmeyi ve stil yapmaya sevenlerin vazgeçilmezi olacak.

Tenax ürünleri, saç şeklinizi stilinize uygun çizgide tutan ürün yelpazesine sahip.

  • Alternatif 2 pomad saçınızı sıkı bir tutuş ve mükemmel bir yumuşaklık vermek için.
  • Krem şekillendirici; Maksimum parlaklık ve iyi bir tutuş için.
  • Jel şekillendirici; Güçlü ve yapılı bir saç stili için
  • Şampuan; Saçınıza günlük kullanım için ferahlatıcı, yenileyici ve canlılık veren bir ürün.

Tenax Ürünleri

Tenax Saç Şekillendirici Pomad 125ml

Tam Tutuş & Ekstra Parlaklık

428002

Su bazlı pomade, saçınızda sıkı bir tutuşu garanti eder. Avuçlarınıza küçük bir miktar Tenax Pomade koyun ve ellerinizi ovun istediğiniz mükemmel bir saç stili için saçınıza sürün. Kuru ve nemli saça uygulayabilirsiniz. Tenax pomade saça sertlik vermeden modern bir saç stili oluşturmak için harika ürün.

Tenax Saç Şekillendirici Pomad 125ml

Ekstra Güçlü Tutuş & Güçlü parlaklık

428001

Su bazlı pomade, saçınızda sıkı bir tutuşu garanti eder, ama aynı zamanda yumuşaklık verir. Tenax Pomade kuru veya nemli saça uygulanabilir. Yıkama ile saçtan kolayca çıkar. Güçlü tutuş etkisiyle birlikte aynı zamanda statik etki yaratmaz.

Tenax Saç Şekillendirici Jel 100 ml

Tam Tutuş & Yüksek Parlaklık

428004

Mükemmel parlaklık ve canlılıkla süper tutuş sağlar. Tenax saç şekillendirici jel nemli veya kuru saça uygulanır. İstediğiniz saç seklini birkaç saniye içerisinde hazırlayın. Ultra güçlü olan jel, hacim vererek saçınızın doğal yumuşaklığı ve parlaklığını korur, saçta kalıntı ve tortu bırakmaz.

Tenax Saç Şekillendirici Krem -100 ml

Extra Güçlü Tutuş & Extra Parlaklık

428003

Tenax saç kreminin özel bileşimi saçlarınızda ultra parlak bir etki ve güçlü bir tutuşu gün boyu garanti eder. Ultra parlaklıkla beraber istediğiniz saç şeklini verebilirsiniz. Tenax saç şekillendirici kremi nemli veya kuru saça uygulayın.

Tenax Günlük Saç Bakım Şampuanı 250 ml

Canlandırıcı ve Yenileyici

428005

Tenax saç şampuanı saçınızın doğal nem dengesini bozmayan, arındırıcı günlük kullanım için mükemmel bir ürün. İçeriğindeki mentol sayesinde saçınızda canlılık ve ferahlık verir. Yenileyici özelliği ile saça doğal bir parlaklık verir ve şekillendirmeye hazırlar.

Top